Header

Avcılar ve İstanbul’un diğer bölgelerinde de hizmet sunan çit sistemleri firması ASÇİT, kaliteli işleri ile ön plana çıkmaktadır. Bahçe, ev ya da yüksek korunaklı alanlar için üretim yapan firma, bu sektörde 1992 yılından itibaren aktif olarak yer almaktadır. Tel çit sistemleri ile hizmet sunan firma, aynı zamanda çok çeşitli çit modellerini de müşterilerine sunmaktadır.

Panel çit olarak da adlandırılan pek çok kullanışlı çit modelinin firma bünyesinde satışı ve kurulum işlemleri yapılır. Bu sayede korunması gereken alanların sınırlarının belirlenmesi ve güvenlikli bir hale getirilmes sağlanmış olur. ASÇİT, Ascit.com adresi üzerinden de hizmet ve bilgi sunan bir firmadır.

Çit Sistemleri Firması

Panel çit firmaları arasında yer alan ASÇİT, İstanbul’da yer alan şubesi ile pek çok bilgeye aktif olarak hizmet vermektedir. Bu bölgelerin de başında Avcılar gelmektedir. Aynı zamanda firma, Türkiye sınırları içerisinde farklı illere de hizmet vermekte ve kalitesi ile ön plana çıkmaktadır.

Çit konusunda her zaman kaliteli hizmetin sunulduğu firmada bu alana yönelik son teknoloji ekipmanlar da kullanılmaktadır. Uzman ekip ve son teknoloji ürünler sayesinde tel örgü sistemleri konusunda da en kaliteli işler bu firmanın bünyesinde bulunabilir.

Çit Modelleri ve Fiyatları

Çit sistemleri, birden fazla model ve seçeneği bir arada barındıran günümüzün en kullanışlı sınır belirleme ve güvenlik yöntemleridir. Aslında eski çağlara dek uzanan bu sistemler, günümüz teknolojisi ile harmanlanarak aktif bir şekilde kullanılmaktadır.

1-Çit Modelleri

Çit modelleri arasında hapishane, askeri alan, gümrük, güvenlik birimleri ya da elçilik gibi alanlarda kullanılan yüksek güvenlikli modeller başı çekiyor. Bu modellerin haricinde bahçe ya da ev gibi alanlar için üretilen dekoratif çit modelleri de bulunuyor. Aynı zamanda etkinliklerde kullanılmak üzere özel olarak üretilen portatif çit modelleri de sıklıkla tercih ediliyor.

2-Çit Fiyatları

Tek çit işçilik fiyatları kalemini de içine alan uygun fiyat politikası ASÇİT firması tarafından müşterilere sunulmaktadır. Firma, bu alanda hem kaliteli hem de ekonomik hizmet sunan en gelişmiş çit firmaları arasında yer almaktadır.

[ninja_form id=1]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed