Header

Beylikdüzü ilçesi ve civar ilçelerde ASÇİT firması tarafından satışa sunulan tel çit modelleri tercih edilebilir. İstanbul’un en popüler çit modelleri üreticisi olan ASÇİT, bu alanda 1992 yılından itibaren başarılı bir şekilde güvenilir hizmet sunmaktadır. Panel çit alanında uzman olan firma, pek çok alanda önemli işlere de imza atmayı başarmıştır.

Bahçe tel örgü modelleri ile de bilinen firmada tel malzemesi kullanılarak korunaklı çit modelleri satışa sunulmaktadır. Firma tarafından Beylikdüzü ve diğer ilçelerde de sunulan hizmetlere göz atılması için Ascit.com.tr adresinden faydalanılabilir.

Tel Çit Nedir?

Beylikdüzü ilçesinde de sıkça tercih edilen tel örgü çitlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Dayanıklı malzemelerden üretilen bu çit modelleri, pek çok alanda kullanım özelliği sunmaktadır. Bu tip çit modelleri, galvaniz ve PVC kaplama olup uzun yıllar paslanma ya da bozulma belirtisi de göstermemektedir. Türkiye ve dünyada en çok kullanılan çit modellerinden olan tel örgü çitlerin koruma alanı de oldukça geniştir.

Tel Örgü Çitlerin Özellikleri

Tel çit modelleri, pek çok kaliteli ve önemli özellikleri ile ön plana çıkan modellerdir. Bu tip çit çeşitlerinin pek çok alanda kullanılması mümkündür. Aynı zamanda uygun fiyatlı da olan tel örgü çitlerin bir diğer tercih sebebi de budur.

İşte, tel malzemeden üretilen galvaniz ve PVC çitlerin en fazla ön plana çıkan temel özellikleri:

1-Tel Örgü Çitlerin Kullanım Alanları

İstanbul Beylikdüzü ilçesinde yaygın olarak kullanılan bu çit modelleri, evlerin sınırlarının belirlenmesini sağlar. Aynı şekilde tarla ve bahçe gibi alanların güvenli kılınması ve sınırlarının belli edilmesinde yine bu tip çit sistemleri kullanılır.

Bu tip çit modelleri, çeşitli eklemeler yapılarak yüksek korunaklı alanların güvenliği için de tercih edilmektedir. Eklemeler ile daha güvenli hale getirilen çitlerin ihtiyaca göre farklı ölçülerde çeşitleri de mevcuttur.

2- Tel Örgü Çitlerin Fiyatları

Tel çit fiyatları, ASÇİT firması bünyesinde oldukça uygundur. Firma, kaliteli tüm çit modellerini piyasanın çok altında fiyatlara satmaktadır. Üstelik firmanın müşterileri için özel olarak sunduğu çeşitli fiyat fırsatları da bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed