Header

Çekmeköy, tel çit modelleri alanında kaliteli ve güvenilir hizmet sunan ASÇİT firmasına ev sahipliği yapan bir noktadır. İstanbul’un pek çok ilçesinde ve civar illerde de firmanın başarılı çit modellerinin satışının yapılması mümkündür. Özellikle de Panel çit modelleri bakımından başarılı olan firma, tel örgü çitleri ile her zaman ön plana çıkmıştır.

Firma, bu alanda yaklaşık 30 senedir hizmet hayatına devam eden köklü ve gelişmiş bir firmadır. Firma tarafından sunulan tel örgü çeşitleri de piyasada bulunan en kaliteli çit sistemleri arasında yer alır. Çekmeköy ve civarında hizmet veren firmanın en önemli modellerine Ascit.com.tr adresinden bakılabilir.

Tel Çit Nedir?

Bahçe tel örgü modelleri arasında da yer alan bu çit sistemleri, şimdiye dek en sık kullanılan çit çeşitleri olmuştur. Galvaniz ve PVC kaplama olmak üzere iki farklı çeşide sahip olan bu çitlerin kullanım alanları da bir hayli geniştir. Aynı zamanda uygun fiyatlı da olan bu çit modelleri, gerektiği zaman da üzerine eklemeler yapılarak da kullanılabilir.

ASÇİT firması da İstanbul Çekmeköy başta olmak üzere bu tip çitlerin satışının yapıldığı önemli firmaların arasında yer almaktadır.

Tel Örgü Çitlerin Özellikleri

Tel çit sistemleri, en temel 2 özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Özellikle de kullanım alanları konusunda fazlasıyla tatmin eden bu çitler, eklemeler ile farklı alanlar için de modifiye edilebilir. Bu tip çit modelleri, alanın korunmasından ve sınırlarının belirgin kılınmasında önemli rol oynayan çit sistemleridir.

1-Tel Örgü Çitlerin Kullanım Alanları

Tel örgü çitlerin her alanda kullanılması mümkündür. Evlerde ve bahçelerde sıklıkla tercih edilen bu çitler, tarla ve parklarda da kullanılabilir. Çeşitli kamusal alanların sınırlarının çizilmesinde de bu tip çit modellerinden faydalanılmaktadır.

2-Tel Örgü Çit Fiyatları

Tel çit fiyatları, ASÇİT firması güvencesi altında çeşitli fırsatlar ile müşterilere sunulmaktadır. Firma bünyesinde yer alan keşif ekibinin yaptığı keşiften sonra çit modelleri ile ilgili en net fiyat bilgisine ulaşılabilir. Firma, fiyat ve performans kalitesi bakımından diğer tüm rakiplerinden sıyrılmayı başarmaktadır.

 

[ninja_form id=1]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed