Header

 

Metropol kent İstanbul’un Eyüp ilçesinde hizmet sunan ASÇİT isimli firma, tel çit alanında Türkiye’nin en iyilerinden biridir. Bahçe tel örgü sistemleri alanında da önemli işler yapan firma, pek çok alana uygun çit üretimleri yapmaktadır. ASÇİT firması, 1992 yılından itibaren hizmet veren ve günümüzde de İstanbul ve çevresine işler yapan bir firmadır.

Firmanın Panel çit modelleri konusunda da yapmış olduğu pek çok hizmet bulunmaktadır. Firma tarafından sunulan tel örgü hizmletlerine ulaşmak için de Ascit.com.tr adresine göz atılabilir.

Tel Çit Nedir?

Tel örgü çit modelleri, pek çok alanda kullanılan hem etkili hem de uygun fiyatlı çit modelleridir. Bu çit modelleri, galvaniz kaplama olarak uygun fiyatlı bir şekilde müşteriye sunulur. Aynı zamanda galvaniz üzerine PVC kaplama versiyonu da bulunan bu çit modellerinin PVC versiyonu oldukça dayanıklıdır.

ASÇİT firması da İstanbul’da başta Eyüp olmak üzere pek çok önemli ilçede hizmet vermektedir.

Tel Örgü Çitlerin Özellikleri

Tel çit sistemleri, bazı özellikleri ile her zaman ön plana çıkmış en popüler çit modelleri arasındadır. Bu tip çit modelleri, hem kullanım alanı hem de fiyat açısından müşterileri memnun eden modellerdir. Hemen hemen her alana uygun olan bu çitler, birinci sınıf kaliteden malzemeler kullanılarak üretilir.

Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olan tel örgü çitlerin tercih edilme sebebi de bu özellikleridir. İşte, tel örgü çitlerin ön plana çıkan en temel iki özelliği:

1-Tel Örgü Çitlerin Kullanım Alanları

Tel örgü çitlerin kullanım alanları söz konusu olduğunda akla ilk olarak ev ve bahçeler gelmektedir. Aynı zamanda tarla ve çiftlik gibi geniş alanlarda da bu tip çit modelleri kullanılabilir. Tel örgü çitlere yapılan çeşitli düzenlemeler ve eklemeler sonucunda bu modellerin yüksek korunma gerektiren alanlarda da kullanılması mümkündür.

2- Tel Örgü Çit Fiyatları

İstanbul Eyüp tel çit fiyatları, ASÇİT firmasının sunduğu fiyat kampanyaları sayesinde oldukça ekonomiktir. ASÇİT, birinci sınıf kalitede ürettiği çit modellerini her zaman piyasanın altında fiyatlara satışa sunan bir firma olmuştur. Tel örgü çitler için de ASÇİT müşterilerine özel fırsatlardan faydalanılabilir.

[ninja_form id=1]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed