Header

İstanbul Fatih ilçesinde tel çit modelleri alanında hizmet veren ASÇİT, çit modelleri alanında uzman bir firmadır. Firmanın sunduğu hizmetlerin başında panel çit modelleri gelmektedir. İstanbul ve çevresinde hizmet hayatına devam eden firma, pek çok alanda kullanıma uygun çit modelleri üretmektedir.

ASÇİT firması, bu bağlamda bir alanın sınırının belirlenmesinde ve o alanın korunmasında önemli rol oynar. Özellikle de bahçe tel örgü modelleri sayesinde taşınmaz mülklerin sınırlarının belirgin olması hedeflenmektedir. Firma tarafından üretilen kullanışlı çit modelleri sayesinde alanın güvenlikli bir hale getirilmesi de hedeflenir. Firmaya ait Ascit.com.tr adresinden tüm çit modellerine göz atılması da mümkündür.

Tel Çit Nedir?

Galvaniz ya da PVC kaplama olarak üretilen tel örgü çitlerin bu çeşitleri uzun süre kullanıma uygundur. Tel örgü çitler, her ortamda kullanılabilen en kaliteli çit modelleri arasında yer almaktadır. Bu çit sistemleri, uygun fiyatlı olmaları nedeniyle de sıkça tercih edilmektedir. Galvaniz ve PVC kaplama çit modellerine gerektiği taktirde farklı eklemeler de yapılabilir.

Tel Örgü Çitlerin Özellikleri

En popüler çit çeşitleri arasında yer alan tel örgü çitlerin ön plana çıkan başlıca özellikleri mevcuttur. Bu özellikler bu tip çit modellerinin neden bu denli popüler olduğunun da en önemli göstergesidir. Tel örgü çitlerin ön plana çıkan iki temel özelliği olarak kullanım alanları ve fiyatlandırma gösterilmektedir.

İşte, tel örgü çit almadan önce bilinmesi gereken en önemli iki özellik:

1-Tel Örgü Çitlerin Kullanım Alanları

Tel çit modellerinin pek çok kullanım alanı bulunmaktadır. Bu kullanım alanlarının da başında bahçe ve tarla gibi alanlar yer alır. Aynı zamanda tel örgü çit modellerinin parklarda ve açık hava spor alanlarından kullanılması mümkündür. Üstelik bu çit modellerinin gerekli eklemeler yapıldıktan sonra hapishane ve askeriye gibi alanlarda da kullanılması uygundur.

2-Tel Örgü Çit Fiyatları

Tel çit fiyatları, ASÇİT firması bünyesinde uygun fiyat garantisi sloganı ile belirlenmektedir. İstanbul Fatih bölgesinde de hizmet sunan firma, piyasanın altında fiyatlara satış yapan kaliteli ve güvenilir bir firma olmuştur.

[ninja_form id=1]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed