Header

Gaziosmanpaşa tel çit modelleri ile ön plana çıkan ASÇİT firmasına ev sahipliği yapan bölgelerden biridir. İstanbul kentinde yer alan pek çok bölgede ASÇİT firmasının hizmetlerinden faydalanılması mümkündür. Özellikle de  bahçe tel örgü modelleri alanında üstün hizmet kalitesi sunan firmanın her çit çeşidine yönelik çalışmaları bulunmaktadır.

Firma, panel çit alanında Türkiye’nin sayılı iyi firmaları arasında yer almaktadır. Firmaya ait Ascit.com.tr adresinden de çit modellerine ve ortalama fiyat verilerine ulaşılabilir. Gaziosmanpaşa ve çevresinde hizmet sunan firmanın bazı hizmetleri Türkiye genelinde de uygulanmaktadır.

Tel Çit Nedir?

Tel örgü çitler, galvaniz ya da PVC kaplama olup uzun süre kullanılabilen başlıca çit modelleridir. Pek çok alanda bu tip çit sistemlerinin kullanılması mümkündür. Aynı zamanda çeşitli eklemeler de yapılabilen bu çit sistemleri, daha üstün güvenlik sağlayabilir. Tel örgü çitlerin en çok tercih edilme sebeplerinden biri de uygun fiyatlı olmalarıdır. Özellikle de ASÇİT firması bünyesinde satışı yapılan tüm modellerin birinci sınıf kalitede ve uygun fiyatlı olduğu gerçektir.

Tel Örgü Çitlerin Özellikleri

Çit çeşitleri söz konusu olduğunda ön plana çıkan modellerin başında tel örgü çit modelleri gelmektedir. Bu çit sistemlerinin bu denli popüler olmasının nedeni de iki özelliği içerisinde gizlidir. Her alana uygun olarak üretilen bu çit sistemleri aynı zamanda oldukça uygun fiyatlıdır.

İşte, tel çit modellerinin bilinmesi gereken başlıca özellikleri:

1-Tel Örgü Çitlerin Kullanım Alanları

Tel örgü çitlerin kullanım alanlarının başında geniş alanlar yer almaktadır. Örneğin tarla ve çiftlik gibi alanlarda bu tip çit modellerinin kullanımı bir hayli fazladır. Aynı zamanda ev ya da park gibi alanlarda da kullanılan bu modeller, kimi kamusal alanlar için de tercih edilmektedir.

2-Tel Örgü Çit Fiyatları

İstanbul Gaziosmanpaşa bölgesinde hizmet vermekte olan ASÇİT firması, tel çit fiyatları politikası ile de ön plana çıkan bir firmadır. Firma, başta tel örgü çit modelleri olmak üzere her çit modeli için uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Firmanın müşterilerne özel hazırladığı yıllık fiayt fırsatları da mutlaka takip edilmelidir.

[ninja_form id=1]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed