Header

Kağıthane, tel çit sistemleri hizmetinin sunulduğu İstanbul ilçeleri arasında yer almaktadır. ASÇİT firması, yaklaşık otuz senedir Kağıthane ve civar ilçelerde kaliteli çit modellerinin satışını yapmaktadır. Panel çit modelleri alanında oldukça kaliteli hizmet sunan firma, tel örgü çit sistemleri ile de ön plana çıkmaktadır.

Firma, çit çeşitleri alanında zengin kataloğu ile rakiplerinden ayrılmayı başarmış bir firmadır. Aynı zamanda birinci sınıf kalitedeki malzemeler ile çalışan firmanın satışa sunduğu ürünlerin tamamı da uygun fiyatlıdır. Kaliteyi uygun fiyata sunan ASÇİT firmasının tüm hizmetlerine Ascit.com.tr adresi üzerinden ulaşılabilir.

Tel Çit Nedir?

Tel örgü çeşitleri, çit modelleri arasında ön plana çıkan ve en çok tercih edilen modellerin başında gelmektedir. Bu tip çit sistemleri, galvaniz ya da PVC malzeme kullanılarak üretilen çit modelleridir. Müşteri talebine göre bir takım eklemelerin de yapılabildiği bu çit sistemleri, ASÇİT bünyesinde satışa sunulmaktadır.

Tel Örgü Çitlerin Özellikleri

Tel çit modelleri, bazı özellikleri sayesinde çit sistemleri arasında en çok tercih edilen modellerdir. Bu tip çit sistemlerinin başlıca özellikleri arasında her alanda kullanıma uygun olması gelmektedir. Tüm bunların yanında uygun fiyatlı da olan tel örgü çitler, kalitenin ucuza satın alınmış halidir.

İşte, tel örgü çitlerin bilinmesi gereken başlıca önemli özellikleri:

1-Tel Örgü Çitlerin Kullanım Alanları

Tel örgü çitlerin en önemli özelliği olarak kullanım alanının geniş olması gösterilmektedir. İstanbul Kağıthane ve civarında hizmet veren ASÇİT firması da tel örgü çitler için istenildiği zaman eklemeler yapmaya da açıktır. Bu sayede yüksek güvenlik alanı olan bölgelerde de bu tip çit sistemlerinin kullanılması mümkün kılınır.

2-Tel Örgü Çit Fiyatları

İstanbul ilinin Kağıthane ilçesinde hizmet veren ASÇİT, tel çit fiyatları ile bilinen bir firmadır. Firmanın satışa sunduğu tüm tel örgü çit modelleri piyasanın çok altında fiyatlara satılmaktadır. Üstelik firma, her zaman tüm modelleri için birinci sınıf kalitede malzemeler kullanan bir firma olmuştur. Ascit.com.tr adresinden de tel örgü çit modellerinin fiyatları hakkında bilgi sahibi olunabilir.

[ninja_form id=1]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed